Törökország és Lettország is hibátlan maradt

A képet készítette Bicanski honnan Pixnio

A Nemzetek Ligájának C-ligájának 1. csoportjában Törökország, a D-liga 1. csoportjában Lettország győzött 2–0-ra, amivel mindkét válogatott őrzi hibátlan mérlegét, ráadásul az újabb három ponttal mindkettő biztosította már a bennmaradását.

A C-liga 1. számú csoportjában Törökország mindkét félidőben egy-egy gólt szerezve váltotta három pontra az „országos egyest” a pont nélküli Litvánia ellen. A csoport másik meccsén Luxemburg a második félidő elején már 2–0-ra vezetett, ám Jóannes Bjartalíd két perc alatt szerzett két góljával Feröer egyenlített, így egy ponttal távozhat a „minik” összecsapásáról.

A D-ligában Moldova büntetőből szerzett gólokkal nyert 2–1-re Andorrát fogadva, míg a csoportelső Lettország Vladislavs Gutkovskis duplájával győzött a sereghajtó Liechtenstein otthonában 2–0-ra.

NEMZETEK LIGÁJA
4. FORDULÓ
C-LIGA
1. CSOPORT
Törökország–Litvánia 2–0 (Ayhan 37., Calhanoglu 54.)
Luxemburg–Feröer 2–2 (G. Rodrigues 12. – 11-esből, Martins 49., ill. Bjartalíd 57., 59.)