Szalai Attila csapata emberelőnyben bukta el csúnyán a török rangadót

A török bajnokságban rangadó volt, a második Fenerbahce a mögötte álló Besiktast fogadta, és szinte saját magát verte meg. Valancia a szünet előtt tizenegyesből szerzett vezetést, utána viszont kihagyott egy büntetőt, amitől az emberhátrányban játszó vendégek vérszemet kaptak, és tizenhét perc alatt három gólt szereztek. Ezután mindkét csapat egyszer-egyszer eredményes volt, 2-4 lett a vége, Szalai Attila végig a pályán volt.

Visszatértek a klubjaikhoz a magyar válogatott légósai, de nem sok örömük volt a mögöttünk hagyott hétvégében. Többen sérültek, keveset játszottak a nem kerettagok közül is, és ezúttal nem volt olyan magyar légiós, aki gólt szerzett volna. Szalai Attiláék rangadót veszítettek el, amivel veszélybe került a második helyük a tabellán, és Németországban sem találunk olyan magyar futballistát, aki győztes csapatban szerepelt volna.