Ha más nem, majd a kapus egyenlít: 70 méterről

eskisehirsporsAz Eskişehirspor támadói képtelenek voltak egyenlíteni, de a meccs a hajrájában jött a kapusuk, Ruud Boffin, és egy őrületes szabadrúgással gólt szerzett.

A török másodosztályú meccsen a 88. percig a Ümraniyespor vezetett 2-1-re, amikor az Eskişehirspor saját térfelén jutott szabadhoz. A kapus végezte el a másik kaputól 70 méternyire, mivel kevés volt hátra a meccsből, muszáj volt felívelnie, hátha sikerül valahogy összehozni egy gólt.

Boffin azonban nem csak előreküldte a labdát, hanem a túlzottan kint álló kapus felett kapuba is talált. Ezzel lett 2-2, így az Eskişehirspor öt forduló után veretlen, igaz csak a harmadik helyen áll.

A belga Boffin 2012 óta véd a törököknél, korábban a West Ham játékosa is volt, de csak egy Premier League-meccset kapott.

Forrás: index.hu