Egyenlített a Fenerbahce a török döntőben

Egy remek mérkőzésen a Fenerbahce 69-67-es győzelmet aratott a Cukurova otthonában és ezzel 1-1-re módosította az egyik fél harmadik sikeréig tartó bajnoki döntő párharc állását. Folytatás hétfőtől a Fenerbahce otthonában.

Az első mérkőzéshez képest Valerie Garnier két helyen változtatott a Fenerbahce keretén. Bria Hartley és Anastasiya Verameyenka helyett Kiah Stokes és Cecilia Zandalasini került a csapatba. Az első félidőben végig fej-fej mellett haladt a két gárda. A felek között 3-4 pontnál nagyobb különbség nem alakult ki. 20 perc játékot követően 34-32-re ment a Fenerbahce.
A harmadik negyed elején nagyobb lépéselőnybe került a címvédő, amikor egy 6-0-s sorozat végén 43-34-re lépett el a Fener. A hazaiak ugyan többször felzárkóztak, de a harmadik negyed végére így is elérte a vendégek előnye a lélektani 10 pontot. Az utolsó 10 percnek 52-42-ről futottak neki.